Tellimine

Teile meeldivate toodete tellimiseks vali meelepärased tooted ning kliki need ostukorvi. Kui oled meeldivad tooted välja valinud, ava ostukorv. Ostukorvi leiad lehe ülevalt parempoolsest osast. Tellimuse vormistamiseks vaata ostukorvis oma valitud kaubad üle ning täpsusta kogused ja jätka protsessi.

Vali sobiv kohaletoimetamise viis.

Erinevatel kohaletoimetamise viisidel on erinevad hinnad.

Parema ülevaate kohaletoimetamise viisidest saad “Kohaletoimetamine” leheküljelt

Tellija ja saaja andmed

Tellimuse vormistamisel on kohustuslik määrata tellija andmed, millede hulgas ka e-posti aadress ja mobiiltelefoni number. Juhul, kui saaja on tellijast erinev, saab saaja andmed eraldi määrata. Kindlasti tuleb täita korrektselt ära vastavalt valitud transpordimeetodile tellimuse kohaletoimetamiseks vajalik informatsioon. Järgi juhiseid ekraanil.

Kui soovid arvet firmale

Soovi korral täida ära “Soovid arvet firmale?” sektsioon. Sellisel puhul vormistatakse arve saajaks määratud andmetega ettevõte.

Kinnita tellimus

Tellimuse kinnitamisel vormistatakse Sulle ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingiga, krediitkaardiga või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka Sinu e-posti aadressile, juhuks kui soovid tellimuse eest tasuda hiljem.

Tooted postitame peale arve tasumist.

Juhul, kui oled tellimuse kinnitanud, kuid jätnud selle eest tasumata, anname sellest Sulle e-kirja või telefoni teel teada. Kui tellimuse eest ei ole tasutud 5 päeva jooksul on Catbike.eu-l õigus tellimus tühistada.

Sooduskoodi kasutamine

Kui Sulle on antud personaalne sooduskood või kampaaniakood, sisesta see “sooduskoodi” lahtrisse, klõpsa “rakenda” nupule ning veendu, et tooted, millele soodustus pidi rakenduma, on tähistatud soodushinnaga.

Scroll to Top